kosení kosou

Tuta činnost je pro mne již jen oddychovým koníčkem. Chcete li se poradit o kosení kosou, nebo naklepat kosu ozvěte se. Text níže již je jen ilustrativní. Nabízím práci: kosení tradiční kosou.

V nepřístupných terénech ale i na pěkných rovných lukách. Tradičné kosení kosou jsem absolvoval na kurzu kosení u pana Mikušíka z vianatura.cz. Kosení když ho člověk dělá správně tak je dosti rychlé a člověk se u něj tolik neunaví a ani jeho záda se neunaví.

Nabízím proto kosení kosou jako alternativu k neekologickému kosení motorovými kosami a podobně. Motorovou kosu musíte živit, dávat jí benzín, olej, pravidelně seřizovat, je hlučná a nemilosrdná k přírodě a všemu živému v trávě.

Kosa je tichá , při správném použití není namáhavá a jediné co potřebujete hlídat je kosáč , kosáč ten co kosí, aby byl v pohodě . To, že kosa je pomalejší než motorová je jasné, já nabízím svoje služby kosení kosou.

Kosím ve své lokalitě a maximálně 30km kolem - okolí Teplé, Toužimy a Bečova nad Teplou.Mám svoje kosy různých velikostí pro různé terény.

Nepracuji na fakturu ale na Dohodu o provedení práce nebo Smlouvu o dílo.Cena dohodou.

Žádné komentáře:

Okomentovat